Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer logistiky (-kmb-)

referenční číslo: FE7C0A78 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- komunikaci se zahraničními zákazníky s cílem zorganizovat dodávky zboží v požadovaném čase
- organizaci složitějších doprav zboží zákazníkům
- personální řízení oddělení logistiky, motivaci, hodnocení výkonu
- výběr dodavatelů se zřetelem na ekonomickou výhodnost dodávek
- jednání s dodavateli a zákazníky v oblasti nastavení logistických procesů a dodacích podmínek
- řízení procesu optimalizace pohybů veškerého materiálu a zboží z/do skladu
- úzká spolupráce s ostatními odděleními firmy

Požadujeme

- VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
- alespoň 2-letá praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě
- pokročilá znalost práce na PC – MS Office, SW Helios výhodou
- zkušenost s implementací čárových kódů výhodou
- pokročilá znalost anglického jazyk, znalost španělského jazyka velkou výhodou
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- zodpovědnou pozici s možností seberealizace
- odpovídající finanční ohodnocení
- možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
- firemní benefity

Místo pracoviště: okr. Bruntál

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika, Management

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita