Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Výpomoc v obchodě - 80 Kč/hod. Frýdlant nad Ostravicí

referenční číslo: 6793 | aktuálnost: 7. 10. 2016

Pro našeho významného klienta, supermarket ve Frýdlantu nad Ostravicí, hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky na pozici pokladní - výpomoc v obchodě. Pozice je vhodná pro ženy i muže, zejména díky volbě směn téměř pro každého - pro studenty, maminky na MD, i jako přivýdělek k zaměstnání. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky
- úklid oddělení
- práce s hotovostní/bezhotovostní platbou
- práce na pokladně
- doplňování zboží

Požadujeme:

- věk min. 18 let
- čistý trestní rejstřík, potravinářský průkaz
- pečlivost, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost

Nabízíme:

- mzdu 80 Kč/hod.
- volbu směn dle vlastních časových možností
- možnost dlouhodobé spolupráce
- stabilní příjem a pravidelný výplatní termín
- práci na dohodu o pracovní činnosti

Místo pracoviště: Frýdlant nad Ostravicí

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha