Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sweco Hydroprojekt a.s.

Inženýři projektanti inženýrských děl

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11098530772 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Chcete s námi vytvářet budoucnost? Jsme konzultační a projektová kancelář s mezinárodním působením. Rozšiřujeme náš tým pro zpracování projektů dopravních staveb.

NÁPLŇ PRÁCE:

tvorba výkresů projektové dokumentace pro silniční a dálniční stavby
práce na českých i zahraničních infrastrukturních projektech

CO OD VÁS POŽADUJEME:

ukončené VŠ vzdělání (Ing.) obor konstrukce a dopravní stavby
znalost práce v AutoCADu, CIVIL 3D
aktivní Aj podmínkou
řidičské oprávnění sk. B
ochotu cestovat do zahraničí

CO U NÁS NAJDETE:

práci na prestižních projektech
možnost zahraničních stáží a spolupráci v rámci skupiny Sweco
cestování po Evropě, případně Asii
pružnou pracovní dobu
férový přístup a přátelské prostředí
odměny za odvedenou práci
profesní vzdělávání a růst
další firemní benefity

NÁSTUP OČEKÁVÁME: dle dohody

Kontaktujte nás na: iveta.batkova@sweco.cz s uvedením referenčního čísla 151 v předmětu zprávy. Těšíme se na Vaše reakce.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Sweco Hydroprojekt a.s., Ing. Kristina Schmiederová, Vedoucí personálního odboru, kristina.schmiederova@sweco.cz, +420 261 102 255