Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Senior programátor C#/ praha/ TAR

referenční číslo: 35132 | aktuálnost: 4. 9. 2016

Pro našeho významného klienta, českou firmu zabývající se digitalizací a zpracováním dokumentů formou outsourcingu, dodáváním systémů pro zpracování dokumentů předním českým a zahraničním společnostem i státní správě a samosprávě hledáme uchazeče na pozici SENIOR PROGRAMÁTOR.

Náplň práce:
• řešení přidělených programátorských úkolů,
• programování v programovacím jazyce C# v prostředí Microsoft Visual Studio,
• spolupráce s business analytiky a SW architektem,
• přebírání a realizace zadání od PM, tvorba a oponentura úvodních návrhů řešení,
• spolupráce při zavádění podpůrných systémů pro programování a jejich integraci ve společnosti

Požadovaná kvalifikace:
• programovací zkušenosti v C# (.NET, VB.NET) a SQL min. 3 roky praxe,
• znalost návrhových vzorů a jejich implementace v C#,
• znalost platformy Microsoft, včetně databázových systémů (MS SQL Server),
• praktická znalost metodik vývoje SW a schopnost je uplatnit v praxi Velmi dobrý přehled v oblasti hromadného zpracování dat a databázových systémů
• schopnost pracovat pod časovým tlakem a ve stresových situacích,
• komunikační znalost AJ i technické AJ.

Zodpovědnost:
• realizace přidělených úkolů v dohodnutém čase
• řízení realizace technických řešení jednodušších projektů v dohodnutém čase
• vývoj přiděleného interního produktu v souladu s jeho architektonickou koncepcí a Zakládací listinou projektu výzkumu a vývoje
• kvalita dodávaných řešení, dodržování interních metodik vývoje a jejich zlepšování
• průběžné informování o postupu prací na řešeních.
• v případě problémů s dodržením SLA úloh včasné informování
• přípravu odborných materiálů a prezentací pro obchod a marketing

Nabízíme:
• zajímavou práci na různorodých týmových projektech,
• odpovídající platové ohodnocení
• příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv,
• zázemí stabilní a prosperující společnosti,
• širokou škálu firemních benefitů

Místo pracoviště:Praha
Datum nástupu: Dle dohody

Pokud Vás nabídka zaujala a splňuje požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera03@karierasro.cz a uvádějte značku 17763.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha