Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Hofmann Wizard s.r.o.

Ranní brigáda - vykládka zásilek, 5:30-9:00, 90 Kč/hod

referenční číslo: FE4181E7 | aktuálnost: 9. 1. 2017

vykládka poštovních balíků z kamionů na výškově nastavitelný pás, (balíky až do hmotnosti 20 kg) - Práce je s ohledem na fyzickou náročnost vhodná pro fyzicky zdatné muže.Možnost prodloužených směn (5.30 -8:00- dle domluvy, možnost práce na odpoledních směnách (17 -22 hod, vážení a zadávání dat), možnost kombinace s dalšími brigádami v nabídce, možnost volby jednotlivých směn/pracovních dnů dle Vašich možností.

KDY: nástup ihned
KDE: Plzeň - Borská Pole

POŽADUJEME: trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost, 100%tní docházku

NABÍZÍME : 90 Kč/hod ,možnost dlouhodobé spolupráce

V případě zájmu nás prosím kontaktujte osobně v Plzni na Prešovské 4 (na Nám.Republiky naproti drogerie Rossmann) v Po až Pá v době od 8 do 17hod, nebo od Po do Pá mezi 8-17hod na našem telefonu ( 377 221 935) nebo emailem na eva.sladka@hofmann-personal.cz s uvedením Vašeho stručného životopisu včetně telefonního čísla a pozice, o kterou máte zájem - budeme Vás kontaktovat. Z časových důvodů nemůžeme a nebudeme odpovídat na Vaše dotazy písemně ! Děkujeme za pochopení.

Mzda: 90 Kč / hod.

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Brigády

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail