Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Momo Chrudim, o.p.s.

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11312620733 | aktuálnost: 25. 8. 2016

Místo výkonu práce: Palackého tř. 200, Chrudim III.
POŽADAVKY: dokončené vzdělání, které opravňuje k výkonu funkce sociálního pracovníka dle §110 zákona 108/2006 Sb., v platném znění, uživatelskou znalosti práce s PC, předchozí praxi v sociálních službách a bezúhonnost. Zkušenosti s tvorbou metodik a ŘP sk. "B"-výhodou. Od nové/ho kolegyně-kolegy očekáváme schopnost samostatně pracovat, ale zároveň být platným členem týmu, samostatné rozhodování a nést za svá rozhodnutí zodpovědnost, vcítit se do pocitů druhých a dokázat s nimi otevřeně komunikovat, schopnost pracovat s dynamickou skupinou uživatelů služby, mít kladný vztah k výtvarným/umělecko-řemeslným činnostem a mít dobrou fyzickou kondici jako předpoklad práce s imobilními uživateli sociální služby.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: práci v příjemné a přátelské atmosféře, možnost podílet se na rozvoji organizace, další vzdělávání. Úvazek na 4 až 6 hodin denně. ( Mzda 18 000 - 21 000Kč při plném pracovním úvazku).
Informace poskytne Bc. Jan Rodina, ředitel společnosti, na tel. 775 780 950, info@devcatkomomo.cz. Podrobnosti o společnosti a sociální službě naleznete na www.devcatkomomo.cz.
Profesní životopis, motivační dopis zasílejte do 4. z á ř í 2016 (včetně) na uvedenou emailovou adresu. V motivačním dopise odpovězte na následující otázky:
- Co Vás vede k reakci na naši poptávku?
- Co by Vás asi nejvíc bavilo při práci s uživateli?
- Co si myslíte, že využíváním naší služby uživatelé získávají?
- Čím si myslíte, že budete pro naši organizaci přínosem?
Zasláním svého životopisu udělujete společnosti souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000 Sb. pro účely výběrového řízení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 9 000 - 15 750 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail