Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí lékař/ka JIP

referenční číslo: FE192DFA | aktuálnost: 07.02.2017

Fakultní nemocnice v Motole

Fakultní nemocnice v Motole přijme lékaře na pozici: Vedoucí lékař/lékařka JIP Neurochirurgické kliniky 2. LF UK a FN Motol.

Náplň práce

Péče o pooperační stavy u dospělých neuroch. pacientů, int. péče včetně přechodné krátkodobé ventilace, řešení interních, metab. a dalších stavů v rámci JIP NCH kliniky, součinnost v přípravě pacientů ke složitějším op. výkonům.
Písemné nabídky včetně CV zašlete na e-mail: michal.tichy@fnmotol.cz , blanka.bit@fnmotol.cz , nebo na adresu: Neurochirurgická klinika dětí a dospělých 2. LF UK a FNM, FN Motol, v Úvalu 84, 150 06 Praha 5. Info. tel.: 22443 2501.

Požadujeme

Specializovaná způsobilost v oboru anesteziologie, intenzivní medicíny či neurologie nebo její brzké získání, 6 let praxe v oboru, plný úvazek. Nástup možný od 1.3.2017. Znalost péče o urgentní stavy, intubační a ventilační techniku, invazivní přístupy.

Nabízíme

Možnost dalšího odborného růstu, velmi dobré finanční ohodnocení, práce na prestižním chirurgickém pracovišti, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.

Místo pracoviště: Praha 5 - Motol

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: anesteziolog, neurochirurg, neurolog

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské