Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr kvality

referenční číslo: 8653 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Výrobní společnost hledá vhodné uchazeče na pozici Inženýra kvality.
Máte zkušenosti a zájem pracovat ve významné nadnárodní firmě?
Umíte anglicky nebo německy?

Pak nám o sobě dejte vědět
Hledáme právě VÁS.

Náplň práce

  • Implementace a udržování standard kvality a procesů
  • Asistence při řešení záležitostí spjatých s kvalitou
  • Monitorování výroby a ujišťování se o kvalitě
  • Práce s relevantními daty z různých zdrojů
  • Analýza neodpovídajících produktů

Požadujeme:

  • VŠ/ SŠ - technické zaměření výhodou
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • 3 roky praxe v automotive
  • Znalost FMEA, Control Plan, PPAP, SPC, PDCA etc.
  • Znalost standardů ISO 9001/TS 16 949
  • Pečlivost a analytické schopnosti
  • Znalost SAP
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Dobré finanční a pracovní podmínky
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci nadnárodního koncernu
  • Zajímavou a dynamickou práci v moderním pracovním prostředí
  • Důkladné individuální zaškolení
  • Zaměstnanecké benefity (např. dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění)
  • Dovolenou navíc
  • Místo výkonu práce- okres Chomutov

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha