Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

KAR group, a.s.

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11787680755 | aktuálnost: 12. 1. 2017

Místo výkonu práce: Olomouc.
Náplň práce: komplexní vedení servisu nákladních vozidel a autobusů; vedení týmu zaměstnanců; vedení projektů, spolupráce s ostatními úseky společnosti.

Očekáváme: znalost problematiky oprav vozidel (technické znalosti nákladních vozidel, znalosti dílenských postupů); prokazatelnou praxi na obdobné pozici 2 roky (autoopravárenství); schopnost řídit pracovní kolektiv; schopnost zvládat řešit více věcí současně; vysoké pracovní nasazení a orientaci na kvalitu a výsledek; uživatelskou znalost PC.

Nabízíme: nástup možný ihned nebo dohodou; nadstandardní mzdové ohodnocení; zázemí stabilní české společnosti; možnost dalšího osobního a profesního růstu; zajímavou, zodpovědnou činnost na vedoucí pozici; firemní benefity.
První kontakt POUZE mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 28 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

KAR group, a.s., Yvona Heliová, yvona.heliova@karmobil.cz, +420 604 201 454

Odpovědět na inzerát