Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ONYX Zlín o.p.s.

Specialisté v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11481180737 | aktuálnost: 24. 9. 2016

Požadujeme: vzdělání: VOŠ nebo VŠ dle zákona 108/ 2006 Sb., § 110, případně adiktolog, orientace v sociálních službách a znalost zákona 108/2006 o sociálních službách, vyjasněný postoj k drogám a k uživatelům drog, schopnost navazovat kontakty a řešit problémové situace, schopnost pracovat v týmu a vést tým, základy práce na PC - Windows, MS Office, internet, ŘP skup. B, výhodou - praktická zkušenost s prací v oboru, praxe v oboru adiktologie nebo v jiných sociálních službách (nejlépe 3 roky)
Náplň práce: terénní sociální práce v rámci Terénního programu s uživateli drog (poskytování sociálních služeb, včetně výměnného injekčního programu), monitoring terénu, vedení spisů a další administrativní činnost
po zapracování (od 1. 1. 2017) práce jakou vedoucí sociální služby s podílem přímé práce v terénu
Nabízíme: pracovní úvazek - 1,0 (nástupní mzda 18 000,- Kč - dle vzdělání a praxe), zajímavou a pestrou práci, další vzdělávání a absolvování kurzů v příslušném oboru, práce týmu je podpořena pravidelnou supervizí, zázemí zavedené organizace
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail.
Co nejdříve Vám sdělíme, zda splňujete formální kritéria a kdy se máte dostavit na výběrové řízení. Výběrové řízení proběhne v říjnu 2016.
Organizace si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit nebo opakovat.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha