Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Produktový designer

referenční číslo: 11220 | aktuálnost: 19. 8. 2016

Jste člověk s technickým myšlením a domluvíte se anglicky? Máte praxi v oblasti vývoje či konstrukce produktů? Láká Vás být součástí kosmopolitního týmu a chcete se podílet na zajímavých projektech? Pokud byste rádi pracovali v prostředí rozvíjející se nadnárodní společnosti na pozici PRODUKTOVÝ DESIGNER na Vysočině, pak nám zašlete Váš životopis

Perspektivní stabilní společnost s mezinárodní působností hledá do svého týmu kandidáta/ku na pozici:

PRODUKTOVÝ DESIGNER (42-62.000,- Kč)

Náplň práce

  • podílení se na vývoji nových produktů
  • tvorba konstrukčních návrhů pro nové výrobky
  • sestavování 3D výkresů a příslušné technické dokumentace
  • účast na procesech zlepšování a zefektivnění výroby
  • komunikace se zákazníkem a ostatními odděleními

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v technickém oboru
  • komunikativní znalost AJ nutností
  • praxe v oblasti vývoje v automotive
  • znalost 3D CAD programu (nejlépe Catia V5)
  • tvořivé myšlení, chuť se dále vzdělávat
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • stabilní prostředí mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování
  • příležitost profesního růstu a osobního rozvoje
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 42 000 - 62 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha