Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Fenix Personal s.r.o.

Montážní dělníci elektronických zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11276110709 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Vyučení v oboru elektro podmínkou. Znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb., § 4 a vyšší (firma zajistí její obnovení). Manuální zručnost, odpovědný přístup k práci. Spolehlivost, pečlivost, schopnost týmové práce. Provádění elektro-montážní práce v oblasti stavebnictví - modulární stavby, kontejnery, nikoli zděné objekty či TZB budov, s týmem pracovníků. Zapojování elektro obvodů - světla, zásuvky, klimatizace, topení a další. Pracovat dle technické elektro dokumentace. Provádění montáže elektro rozvodů ve stavebních jednotkách sloužící k admin., kancelářským, prům. a obytným účelům. 5 týdnů dovolené. Osobní kontakt po tel. domluvě nebo životopis na e-mail

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail