Typ nabídky

Minimální mzda

Architekt - projektový manažer

referenční číslo: FD9ADBD3 | aktuálnost: 18.04.2017

EKOSPOL a.s.

Ekospol a.s., lídr českého developerského trhu, vypisuje výběrové řízení na výše uvedenou pozici na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce

prověřování nových rozvojových lokalit vč. navrhování velkých bytových areálů z pohledu jejich realizovatelnosti
účast na projektovém managementu až do etapy realizace
Příprava prezentačních materiálů k projektům

Požadujeme

VŠ vzdělání v oboru podmínkou – inženýrské studium
autorizace výhodou nikoliv podmínkou
znalost kancelářských a projekčních softwarů
praxe v rezidenčním developmentu a znalost územního plánování výhodou
osobní přístup, časová flexibilita, loajalita
kreativní myšlení
samostatnost, komunikativnost
organizační schopnosti, schopnost řešit úlohy se zřetelem na priority
Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií skrze odpovědní formulář níže, e-mailem, nebo poštou na adresu společnosti. [1]

Nabízíme

Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperující již 25 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě dle zařazení renomovaného magazínu Construction & Investment Journal a mezi TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ocenění ČEKIA Stability Award
Možnost rychlého profesního růstu talentovaných zaměstnanců
Zajímavá práce, velké možnosti seberealizace s potenciálem uplatnit vlastní originální ideje
Mladý a vzdělaný pracovní kolektiv
Motivační finanční ohodnocení
Slevy na produkty společnosti
Slevy na produkty u spolupracujících dodavatelů
Nabídka nadstandardní lékařské péče v Nemocnici Na Homolce
Částečně flexibilní pracovní doba
Bezplatná poradenství v oblasti osobní daňové a právní problematiky
Příležitost pro talenty z řad absolventů VŠ
Možnost používání mobilního telefonu i k soukromým účelům
Možnost až týdne dovolené navíc
Finanční odměny při životních jubileích
Stravenky

[1] Poskytnutí osobních údajů

Odesláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, která vyplývají z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti EKOSPOL a.s., se sídlem Dukelských hrdinů 747/19, Praha 7, PSČ 170 00, IČ 63699854, v souvislosti s výběrovým řízením na pracovní pozici ve společnosti EKOSPOL a.s. byly společností EKOSPOL a.s. shromažďovány a zpracovávány pro účely a v souvislosti s výběrovým řízením o zaměstnání ve společnosti EKOSPOL a.s. Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o zaměstnání, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Místo pracoviště: Praha 7

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: architekt

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: Absolventy