Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodní referent s NJ – šance pro absolventy

referenční číslo: 13153 | aktuálnost: 28. 11. 2016

Chcete při své práci využívat znalost německého jazyka? Máte zkušenosti s administrativou a baví Vás komunikovat se zákazníky? Chcete nastartovat svou kariéru ve významné společnosti?
Pak je tato nabídka právě pro Vás
Výrobní společnost hledá do svého týmu posilu na pozici:
OBCHODNÍ REFERENT s NJ – ŠANCE pro ABSOLVENTY (od 18.000,- Kč)

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky v německém jazyce
  • Vyřizování objednávek a zákaznických požadavků
  • Zadávání dat do interního systému
  • Příprava cenových nabídek, zpracování faktur
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Výbornou znalost německého jazyka
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Znalost práce na PC (hlavně MS Excel)
  • Komunikativnost a odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Možnost denního využití německého jazyka
  • Příspěvek na stravování
  • Profesní růst a vzdělávací kurzy
  • Možnost firemního ubytování
  • Místo výkonu práce: okr. Jihlava

Mzda: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha