Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Ideal Standard s.r.o.

Technici v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10291370783 | aktuálnost: 1. 11. 2016

Pracoviště: Zemská 623, Teplice
Pracovní doba: pondělí - pátek
Náplň práce:
- obsluha a nastavování CNC stroje
- odpovědnost za výrobu CNC modelů, prototypů a forem
- znalost výkresové dokumentace
- schopnost určit vhodné parametry řezu, sestavit nástroje a materiál
Požadujeme:
- minimálně 3 roky na CNC stroji výhodou
- zkušenosti z nadnárodní společnosti výhodou
- SOU nebo SŠ vzdělání v oblasti strojírenství
- schopnost čtení výkresů a technické dokumentace
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- manuální zručnost a fyzická zdatnost
- zodpovědnost, preciznost
Nabízíme:
- zázemí silné mezinárodní společnosti
- perspektivu dalšího profesního rozvoje
- odpovídající finanční ohodnocení
- systém podnikových výhod - sociální program, týden dovolené navíc, příspěvky na penzijní připojištění, podnikové stravování
- systém variabilních odměn ke mzdě
- Náborový příspěvek 10 000 Kč po roce zaměstnání
- Perspektivu dalšího profesního rozvoje
Benefity:
- 4000 a 6000 Kč na dovolenou, sport, kulturu a další
- Týden dovolené navíc
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek až 3000 Kč na každé dítě na dětské rekreace
- Za doporučení nového zaměstnance až 17 000 Kč
- Výhodný tarif od Vodafonu na libovolný počet SIM karet
- Stravování v podnikové jídelně se saláty k jídlu zdarma
- Pracovní výročí až 4 měsíční mzdy
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: mkoleckarova@idealstandard.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 650 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha