Typ nabídky

Minimální mzda

Účetní nebo účetní junior – plný či ¾ úvazek

referenční číslo: S011/220716 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Pro vlastní účetní oddělení technicko obchodní společnosti, která je součástí větší skupiny technických firem, hledáme komunikativní a příjemnou kolegyni/kolegu

Náplň práce

Na uvedené pozici budete v úzké spolupráci se senior účetní a jednatelkou firmy. Budete mít vlastní svěřenou agendu:
- zpracování faktur (přijaté, vydané)
- vedení, účtování pokladny
- cestovní příkazy (cesty techniků a obchodníků)
- jednání, podklady k bankám
- spolupráce na komplexním účetnictví – firma s obratem do 100 mil.

Požadujeme

SŠ vzdělání, optimálně ekonomické či jiné vhodné
- 2-3 roky praxe účtování, v samostatnější pozice nebo velmi podobné náplně
- zkušenost s účetními systémy – HELIOS - výhodou
- pečlivost, důslednost
- příjemné jednání, zájem o dlouhodobější spolupráci

Nabízíme

Nabízíme spolupráci s dlouhodobou perspektivou. Přivítáme mírné i větší zkušenosti. Práce v širším centru Prahy, výborná dostupnost. Zaběhnutý systém, podpora při zaučení. Stabilní vyrovnaná firma, silné zázemí.
Práce je samostatná, můžeme vyhovět dočasně i spolupráci na zkrácený úvazek, např. návrat po rodičovské dovolené apod. Lze i plná spolupráce.

Region: Praha

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Profese: hlavní účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita