Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sprintel s.r.o.

Technici přístrojů, strojů a zařízení v oblasti telekomunikací a radiokomunikací

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11478050741 | aktuálnost: 1. 11. 2016

Osobní kontakt po tel. domluvě paní Svozilová tel.: 731 616 544, nebo email fakturace@sprintel.cz.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Nezbytné je elektrotechnické vzdělání, bez toho se skutečně neobejdete, platná vyhláška č.50, pokud máte §6, máte bod k dobru, základní orientace v počítačových sítích, budete jezdit za zákazníky domů, aktivní řidičský průkaz skupiny B je nezbytností!
Co Vás čeká: budete se podílet na rozšiřování a montáži kabelových tras. Neméně důležitou součástí Vaší práce bude svařování optických vláken, nemine Vás diagnostikování síťových závad a jejich operativní řešení. Budete spravovat a nastavovat aktivní síťové prvky, současně se podílet na montáži přístupových bodů. Součástí Vaší práce bude i operování s kamerovými a zabezpečovacími systémy. Nevyhnete se kontaktu se zákazníkem, montáži klientských přípojek a rozvodů k síťovým prvkům.
Co Vám nabízíme: stabilní zázemí zavedené české společnosti, zajímavá práce v přátelském pracovním kolektivu, fixní plat a motivační finanční ohodnocení, nebudete vpuštěni do pracovního procesu, aniž byste byli odborně zaškoleni, je pro Vás připravena široká škála benefitů jako stravenky, internetové připojení, zdarma firemní automobil, notebook, mobilní telefon i k soukromým účelům, team buildingové akce a mnoho dalšího.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Telekomunikace

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Sprintel s.r.o., Hana Svozilová, jednatel, fakturace@sprintel.cz, +420 731 616 544