Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tractebel Engineering a.s.

Stavební inženýři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11569750758 | aktuálnost: 1. 11. 2016

Místo výkonu práce Pardubice - Pernerova
Nástup dle dohody.
Pracovní náplň:
- příprava harmonogramu prací v programu MS Project
- kontrola průběhu realizace výstavby dle platného harmonogramu
- organizace pravidelných kontrolních dnů - reporting týkající se plnění HMG
- identifikace kritické cesty, stanovení souboru úkolů, který přímo ovlivňuje délku projektu
- smluvní jednání, nastavení dílčích termínu
- kontrola dodržování dílčích termínů dle uzavřených smluv
Požadujeme:
" SŠ/VŠ vzdělání technického směru
" praxi v oblasti realizace technologických staveb
" silné organizační, komunikační a vyjednávací dovednosti
" znalost MS Project, MS Office, AutoCAD výhodou
" znalost anglického jazyka
" ŘP skupiny B
" Ochotu cestovat a akceptovat dlouhodobý pobyt na stavbách v ČR i ve světě
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, řízení ambiciózních projektů, podporu dalšího rozvoje, flexibilní pracovní dobu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Tractebel Engineering a.s., Ing. Karla Vichrová, karla.vichrova@tractebel.engie.com, +420 728 753 276