Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Personalistka - mzdová účetní

referenční číslo: 12010 | aktuálnost: 2. 8. 2016

Potřebujete změnu nebo Vás jen láká nová výzva? Máte zkušenosti v oblasti personalistiky a mzdového účetnictví? Vyznáte se v legislativě a zákoníku práce?

Máme práci přímo pro Vás

Stabilní společnost se silným postavením na trhu hledá vhodnou posilu na pozici:

PERSONALISTKA - MZDOVÁ ÚČETNÍ

Náplň práce

  • personální evidence (zpracování nástupních, výstupních dokumentů)
  • komunikace se zaměstnanci a státními istitucemi
  • podílení se na náboru nových zaměstnanců do výroby, komunikace s agenturami
  • zpracování mezd pro cca 250 zaměstnanců
  • zpracování ročního zúčtování daní
  • reporting nadřízenému a vedení společnosti
  • evidence lékařských prohlídek, vedení osobních složek zaměstnanců

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně humanitního směru)
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti, znalost zákoníku práce
  • pečlivost, spolehlivost, komunikativnost
  • bezúhonost a odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • jistotu práce v prospěrující společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • bonus za odpracované roky
  • týden dovolené navíc, závodní dotované stravování
  • lokalita pracoviště: Plzeň

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha