Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti prodeje nábytku a bytových doplňků s více než 20letou tradicí hledáme vhodné uchazeče na pozici odborného poradce a prodejce nábytku a bytových doplňků.

Prodejce nábytku, 1/2 úvazek - až 12 500 kč/měsíc

referenční číslo: 6187 | aktuálnost: 25. 9. 2016

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti prodeje nábytku a bytových doplňků s více než 20letou tradicí hledáme vhodné uchazeče na pozici odborného poradce a prodejce nábytku a bytových doplňků. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- Prezentace, nabídka a prodej nábytku, aktivní komunikace se zákazníkem
- Odborné poradenství při výběru nábytku a ostatního sortimentu
- Navrhování a plánování nábytkových sestav
- Nabídka a prodej doplňkových služeb plátkového prodeje, dopravy, montáže
- Uzavírání kupních smluv

Požadujeme:

- Dobré komunikační schopnosti a vstřícné jednání
- Ochotu pracovat na odpolední směny a o víkendech (poloviční úvazek)
- SŠ vzdělání
- Praxe v maloobchodě výhodou nikoli podmínkou
- Orientace na výsledek a plnění cílů společnosti

Nabízíme:

- Po 1. odpracovaném měsíci přechod přímo do kmenového stavu společnosti
- Mzdové ohodnocení až 12.500 Kč/hod (odpovídá základu 90 Kč/hod. bonus dle výkonu)
- Motivační a provizní systém mzdového ohodnocení po zaučení
- Stravenky v nominální hodnotě 70 Kč/odpracovaný den
- Odborné nástupní zaškolení v daném oboru a zvyšování kvalifikace formou dalších školení
- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- Perspektivní stabilní zaměstnání u společnosti se silným zahraničním zázemím

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha