Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista kvality - automotive

referenční číslo: FD298208 | aktuálnost: 05.02.2018

ACE Consulting, s.r.o.

Nadnárodní výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu s celosvětově významnými zákazníky z řad předních výrobců automobilů přijme do svého týmu specialistu kvality.

Náplň práce

Na této pozici budete zodpovídat za:

řešení komplexního procesu reklamace ze strany zákazníka;
zajištění komunikace se zákazníkem v oblasti kvality;
navrhování opatření k reklamaci pomocí 8D-reportu;
monitorování spokojenosti zákazníků;
projektové řízení v rámci týmu při stanovování nápravných opatření.

Požadujeme

VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření;
praxe v oblasti zákaznické kvality v automotive;
aktivní znalost AJ nebo NJ;
uživatelská znalost MS Office (výhodou znalost SAP);
relevantí znalost nástrojů zákaznické kvality (8D, FMEA, PPAP, Ishikawa aj.)
orientace na zákazníka
výborné vyjednávací schopnosti, analytické myšlení a samostatnost.

Nabízíme

Náš klient nabízí atraktivní finanční ohodnocení, jistotu a tradici prosperující společnosti, flexibilní pracovní dobu, množství sociálních benefitů a také individuální rozvojová školení a zapojení do mezinárodní spolupráce.

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Kvalita, kontrola jakosti, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova