Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Česká pošta, s.p.

Pracovníci poštovní přepravy

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11199750757 | aktuálnost: 3. 8. 2016

Výběrové řízení se uskuteční dne 24.8.2016 v 13:30 hod. ve velkém sále (přístavba) na adrese ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc, Vejdovského č. p. 988/4, Olomouc.

Místo výkonu práce: Jeremenkova 19, Olomouc.
Požadujeme: jedná se o turnusovou práci na směny s týdenním pracovním úvazkem 35,5 hod nerovnoměrně rozvrženým; cca 60% práce jsou noční práce; jedná se o třídění balíkových zásilek v rozmezí 0-50 kg; třídění probíhá strojně i ručně; nakládka a vykládka nákladních předmětů z kamionů a železničních vozů (není nutný ŘP na VZV); alespoň základní znalosti místopisu ČR; práce s mobilním snímacím zařízením čárových kódů, čistý trestní rejstřík, dobrý zdravotní stav. Mzda: 18.060,- Kč + ostatní příplatky.
Kontakt možný telefonicky.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 060 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail