Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ETS - European Tax Services s.r.o.

Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11121030795 | aktuálnost: 24. 8. 2016

Společnost Dendax International, je jeden z největších poskytovatelů daňových služeb v oblasti daňových vratek ze zahraničí. Hledá vhodného kandidáta na pozici Referent/ka danových služeb.

Profil vhodného kandidát

Vzdělání: min SŠ ekonomického zaměření
Komunikativní znalostí anglického jazyka (úroveň min. B1),
znalost dalšího světového jazyka (úroveň min. B2) je výhodou.

Předpoklady:
Zájem o o daňovou/ekonomickou oblast, snaha rychle se učit nové znalost
Pečlivost, schopnost samostatně pracovat.
Vyhledávat si relevatní potřebné informace a zpracovávat je.

Náplň práce:
Úspěšný kandidát bude mít odpovědnost za tyto oblasti našich služeb:
Přípravu dokumentů pro zpracování daňového přiznání - tisk a kontrola údajů
Zpracování přídavků na děti
Komunikace se zahraničními finančními úřady/daňovými poradci
Získávání dodatečných dokumentů od zaměstnavatelů
Kontakt s oddělením pro zákazníky

Co nabízíme:

Atraktivní pracovní prostředí v přátelském kolektivu.
Flexibilní pracovní doba.
Částečný úvazek s výhledem na plný úvazek nebo plný úvazek
Dobrou dopravní dostupnost, Praha 4
Možnost dalšího profesionálního růstu

Odpovídající finanční ohodnocení plus bonusy.

Životopisy zasílejte na pjandal@dendax.com Petr Jandal nebo na DENDAX s.r.o. Jemnická 1138/1, Michle, 140 00 Praha 4 Tel:226 809 103

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha