Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ITW PRONOVIA, s.r.o.

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11558140731 | aktuálnost: 11. 11. 2016

POZICE JE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY!

Náplň práce seřizovače:
- Mění a seřizuje výrobu na základě daných požadavků (čas, kvalita, systém, zakázka)
- Nepřetržitě kontroluje nastavení strojů a parametrů periferních zařízení, kontroluje vyrobené díly a provádí nutné změny v nastavení
- Je zodpovědný za zaznamenávání počtu zdvihů do průvodky formy, a to vždy když je forma sejmuta ze stroje
- Zadává údaje do systému BDE
- Plní úkoly dle Plánu preventivní údržby stroje
- Odpovědnost za kvalitu vyrobených dílů, řízení a dokumentaci na svém úseku

Požadujeme:
- Ukončené vzdělání technického zaměření (min. vyučení)
- PRAXE NENÍ PODMÍNKOU, pozice je vhodná pro absolventy nebo zájemce, kteří by rádi změnili kvalifikaci
- Spolehlivost, samostatnost
- Schopnost pracovat v týmu, operativně řešit vzniklé problémy
- Schopnost udržovat pořádek a čistotu

Nástup: DOHODOU
Místo výkonu práce: Řepov - Mladá Boleslav

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ITW PRONOVIA, s.r.o., Sárka Řezáčová, sarka.rezacova@itw-efc.com, +420 326 373 690