Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

LASSELSBERGER, s.r.o.

Technici elektronici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11226140771 | aktuálnost: 24. 11. 2016

Náplň práce: provádění diagnostiky řídících systémů, opravy HW a SW, preventivní údržba řídících systémů
Požadujeme: SŠ v oboru elektrotechnika, zkušenosti s programováním PLC, znalost základních prvků, automatizace výrobních procesů, základní znalost anglického jazyka výhodou
Nabízíme: perspektivní zaměstnání u tradičního českého zaměstnavatele, možnost zúročení profesních znalostí a zkušeností, motivující finanční ohodnocení, zajímavé zaměstnanecké benefity a řadu sociálních výhod, příležitost k profesnímu i osobnímu růstu
Mzda Kč 110,-- až 130,--/hod, po zapracování prémie.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, můžete se přímo dostavit na závod v Borovanech, nebo písemně či telefonicky kontaktovat pí Alenu Nováčkovou

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 110 - 130 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

LASSELSBERGER, s.r.o., Alena Nováčková, alena.novackova@cz.lasselsberger.com, +420 387 925 357,733 695 745