Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Invia.cz, a.s.

Úředníci cestovních kanceláří a agentur

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11397270790 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Nejprve zasílat životopisy e-meilem na hr@invia.cz
Pro posílení našeho pracovního kolektivu na pobočce v Brně hledáme šikovného kolegu/ kolegyni na pozici Podpora zákaznického oddělení.
NÁPLŇ PRÁCE:
Telefonická komunikace se zákazníky a s cestovními kancelářemi
Zodpovídání dotazů klientů
Komunikace s prodejním oddělením, vyřizování vzkazů od klientů
Zapisování telefonických/e-mailových objednávek do firemního software
Drobná administrativa
POŽADUJEME:
Nástup dohodou
Minimálně SŠ/VŠ vzdělání
Velmi dobrá orientace na internetu a PC
Dobré komunikační schopnosti
Organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost
NABÍZÍME:
Možnost získat praxi v největší internetové cestovní agentuře
Zaměstnání na HPP (vhodné i pro ZTP)
Zajímavou práci v příjemném prostředí moderně zařízeného call centra
V případě volna na zkoušky Vás uvolníme
Možnost dopředu naplánovat směny
Mzda: dohodou dle pracovních zkušeností
Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy např. (zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, vstup do fitness, do solné jeskyně, na masáže, na kosmetiku, zvýhodněné ceny na dovolenou atd.)
Místo výkonu práce: Cejl 105/107, 602 00 Brno

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha