Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Klastr sociálních inovací a podniků - SINEC z.s.

Vedoucí v oblasti administrativních agend

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11292700716 | aktuálnost: 23. 8. 2016

Místo výkou práce: Moravskoslezský kraj, kancelář U Studia 2654/33, Ostrava - Zábřeh

V případě zájmu zašlete na email info@klastr-socialnich-podniku.cz tyto přílohy:
- strukturovaný profesní životopis (s fotografií) ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech, které se týkají pracovní náplně,
- originál nebo ověřená kopie výpisu z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce (postačí doložit u pohovoru)
- prostá kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a případně doklady prokazující splnění odborné způsobilosti.
-Souhlas s poskytnutím osobních údajů:
V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlasím se zpracováním mých osobních údajů, které jsem společnosti Klastr sociálních inovací a podniků - SINEC z.s. poskytl v souvislosti s žádostí o přijetí do zaměstnání.

Pracovní náplň:
zajištění činnosti kanceláře a organizace akcí klastru, koordinace činnosti pracovníků kanceláře a pracovních týmů na projektech, realizace aktivit vedoucích k zajišťování finančních zdrojů pro činnost klastru, administrace dotačních projektů klastru, vyhledávání dotačních příležitostí pro klastr a jeho členy, monitoring požadavků členů klastru a
jejich průběžné vyhodnocování

Kvalifikace:
ekonomické nebo sociální zaměření, zkušenosti v řízení projektů zaměřených na sociální oblast, aktivní znalost anglického jazyka, znalost dalších jazyků vítána, znalost MS Office, řidičský průkaz skupiny B

Zkušenosti:
znalost stávajících institucionálních struktur v oblasti sociální ekonomiky a sociálních inovací v ČR a MSK, znalost alespoň jedné agendy zaměřené na sociální oblast, zejména v MSK, znalost dotačních programů MPSV zaměřených na sociální problematiku

Osobní profil:
samostatnost a iniciativa, jazykové znalosti, znalost oboru sociálního podnikání, komunikativnost a vystupování, marketingové schopnosti, smysl pro sociální inovace, flexibilita - učení se novým věcem

Možnost prodloužení na dobu neurčitou

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 29 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha