Typ nabídky

Minimální mzda

Recepční 5* Hotelu

referenční číslo: FC5C6474 | aktuálnost: 30.05.2018

M Hotel, s.r.o.

5* Hotel v Centru Prahy hledá do svého týmu Recepční s vynikající znalostí Anglického jazyka, se zájmem o kulturu a denní v Praze.

Náplň práce

Profesionální a přátelský přístup
Check in, check out hostů v souladu s hotelovými postupy
Zajišťování plynulého chodu recepce, včetně telefonních hovorů, vyřizování vzkazů hostům a ostatním oddělením hotelu
Znalost hotelových hostů, důsledná znalost VIP hostů
Účast denních meetingů, předávání směn a vzkazů
Aktivní spolupráce se všemi zaměstnanci a odděleními hotelu
Zodpovědnost za hotelovou pokladnu, práce s hotelovými účty a hotovostí
Práce v rezervačním systému pomocí tabletu
Poskytovat informace a doporučení hostům
Aktivní znalost okolí hotelu a doporučení zajímavých míst k vidění
Aktivní znalost všech kulturních akcí pořádaných v Praze a okolí

Požadujeme

Aktivní znalost anglického jazyka, ruský jazyk výhodu
Aktivní znalost Microsoft Office a dalších aplikací potřebných k běžnému provozu hotelu (Excel,atd.)
Vysoký důraz pro detail a odpovědnou práci
Vysoký důraz při určení prioritních požadavků a úkolů
Vysoký požadavek profesionality při komunikaci s hosty a profesionální přístup
Příjemný vzhled a vystupování
Pozitivní přístup k práci
Flexibilita
Min 2 roky praxe

Nabízíme

Práci v mladém, rozvíjejícím se kolektivu
Práce v lifestylovém prostředí a akcí s tím spojených
Práce v samém centru Prahy, 200m od Staroměstského náměstí
Možnost využití anglického jazyka na denní bázi
Možnost profesionálního růstu.

Mzda je rozdělena na základní mzdu + pohyblivou složku mzdy. Ke mzdě je nárok na bonus formou stravenek a soukromého životního pojištění. Další složkou mzdy jsou i provize, případné odměny za prodeje a další.

Mzda: 21 000 - 30 000 Kč

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: recepční

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita