Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

flow-r

Flow-r je personální společnost 2.0 postavená na principech svobody a odpovědnosti s respektem ke všem lidem, s nimiž se potkáváme.

Projekt manažer/KA pro realizace interiérů v Praze

referenční číslo: FC3D3A2D | aktuálnost: 23. 7. 2016

Pro našeho klienta hledáme projekt manažera/ku pro realizace interiérů v Praze.
KEEPLINE je malá česká společnost zabývající se návrhy interiérů od rezidenčních projektů po komerční a kancelářské projekty, a jejich následnou realizací. Jsme kolektiv mladých, pro věc zapálených lidí a společně napříč profesemi tlačíme naši loď kupředu. Rosteme, a proto hledáme další kolegy se stejným zapálením pro věc.

Popis pracovní pozice:

- plánování a dohled nad realizacemi interiérů
- řešení reklamací
- komunikace se stávajícími dodavateli a vyhledávání nových
- péče o zákazníky

Požadujeme:

- VŠ technického směru (dřevařský, stavební inženýr, apod.)
- orientaci v konstrukci nábytku a stavebních konstrukcích
- kreativní přístup, představivost
- samostatnost a komunikativnost
- znalost AutoCAD (2D)
- orientace v dalších grafických programech výhodou
- uživatelská znalost MS Office
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- vysoké pracovní nasazení a ochota učit se
- zkušenost v podobné oblasti výhodou

Nabízíme:

- samostatnou, zajímavou a různorodou práci
- zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
- mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- dobré finanční ohodnocení

Informace o naší společnosti naleznete na www.keepline.cz

V případě zájmu, prosím, zašlete profesní životopis s fotografií.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha