Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Obchodník se zdravotnickými pomůckami – Středočeský kraj

referenční číslo: FC355354 | aktuálnost: 19. 9. 2016

Pro našeho klienta společnost, působící 15 let na trhu se zdravotnickými pomůckami, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Obchodník se zdravotnickými pomůckami

Požadavky:
• Skvělé komunikační schopnosti a dovednosti – komunikace bude základ a motor práce
• Řidičský průkaz sk. B – cestování bude základní prostředek činnosti
• Sympatie k technice – mobilní smartphone a PC bude základní nástroj

Náplň práce:
• Spolupráce s lékaři, sestrami a odborníky z lékáren a prodejen zdravotních potřeb
• Zdokonalování se v umění uspět a být nejlepší prodejce
• Každodenní vyzvou, bude prostor k uplatnění své komunikační schopnosti, obchodní dovednosti tak, aby výsledkem byla výhra a spokojenost na obou stranách

Nabídka:
• Pružnou pracovní dobu, kterou si budeš sám/sama plánovat
• Zajímavé obchodní prostředí
• Sympatické kolegy
• služební automobil a mobilní telefon
• K základnímu platu za úspěšné výsledky je motivační odměna
• Občerstvení na pracovišti
• Slevu na nabízené výrobky
• Místo výkonu: Středočeský kraj

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha