Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Tištěná inzerce (MF DNES)

Náměstek/yně ředitelky

Převzato z deníku MF DNES - referenční číslo: FC0A25E0 | aktuálnost: 29. 9. 2016

Náměstek/yně ředitelky pro úsek vnitřních činností muzea.
(ekonomiky, správy a údržby budov a zařízení, návštěvnických provozů a dalších činností).

Požadujeme:

Ukončené VŠ vzdělání - magisterský studijní program ekonomického zaměření, znalost financování v rozpočtové sféře, nejméně 3 roky praxe v řídící funkci, manažerské schopnosti a dovednosti; flexibilita a smysl pro zodpovědnost, znalost AJ, způsobilost k právním úkonům, uchazeč na požádání sdělí kontakt na osobu, která může poskytnout pracovní referenci, výhodou znalost financování příspěvkové organizace a znalost prostředí kulturních či paměťových institucí.

Nabízíme:

Platová třída 13 podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, příplatek za vedení a osobní ohodnocení podle pracovních výsledků.
Jmenováním do funkce náměstka (-yně) ředitelky
Muzea hl. m. Prahy s účinností od 1. 1. 2017, plný úvazek. Písemnou přihlášku zasílejte na adresu: Personální oddělení Muzea hl. m. Prahy, Kožná 1,
110 00 Praha 1. Uzávěrka přihlášek je 17. října 2016.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail