Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Soukromé senior centrum Nechanice s.r.o.

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11002810784 | aktuálnost: 28. 7. 2016

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE - PRACOVNÍ TERAPEUT/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, zkrácený úvazek 30 hod. týdně
- Náplň práce: Práce zahrnuje arteterapii u seniorů. Požadujeme samostatné tvůrčí nápady pro práci se seniory od 85 let (trénink paměti a jemné motoriky aj.). V rámci sociální práce je třeba zajistit komunikaci se zájemci o umístění, přijímání nových klientů, vedení osobního plánu klienta, zařizování potřeb klientů, komunikaci s úřady, komunikaci s personálem v přímé péči včetně jejich přeškolování.
- Požadujeme: VOŠ vzdělání v oboru; praxi v oboru; organizační schopnosti; vztah ke starým lidem; zájem učit se novým věcem; hledáme praktický, nikoli kancelářský typ; samostatné myšlení a rozhodování; schopnost vedení týmu pečovatelek; aktivní a profesionální přístup; smysl pro pořádek a preciznost; znalost problematiky seniorů výhodou
- Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu, zaměstnanecké benefity.
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky, vhodné i jako přivýdělek při vysokoškolském studiu
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: andrea.votavova@votavova.eu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 12 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha