Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Safety Agency, s.r.o.

Vrátní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9994860795 | aktuálnost: 25. 12. 2016

Společnost Safety Agency, s.r.o. nabízí volná pracovní místa na pozici vrátný - strážný na 12 hodinové noční směny (jedná se o bytový komplex). Pozice je vhodná pro důchodce i OZP.

Požadavky:
Trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, slušné vystupování, osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný 68-008-E (není podmínkou, ale je potřeba doplnit). Předchozí zkušenosti s prací na podobné pozici výhodou.

Nabízíme:
Nadstandardní finanční ohodnocení, příspěvek na ošacení, stravenky, kompletní uniformu, zajistíme zkoušky profesní kvalifikace.

Životopisy prosím zasílejte na e-mail: prace@safetyagency.cz. Vhodný kandidát bude telefonicky kontaktován a pozván na osobní pohovor. NECHODIT NA MÍSTO PRACOVIŠTĚ!

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 14 000 - 16 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Safety Agency, s.r.o., Aleš Novotný, prace@safetyagency.cz, +420 774 923 869

Odpovědět na inzerát