Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Centrum inkluze o.p.s.

Pedagogové volného času

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11163800714 | aktuálnost: 27. 7. 2016

  • SŠ pedagogické vzdělání nebo vzdělání odpovídající požadavkům zákona o sociálních službách - kvalifikace pracovníka v sociálních službách / sociálního pracovníka, terénní působení a aktivní vyhledávání zájemců o službu v prostředí sociálně znevýhodněných domácností a lokalit, zodpovědnost, schopnost týmové práce, schopnost samostatné práce, aktivní přístup, zkušenost s prací s dětmi předškolního věku výhodou.

Náplň práce: Výchovná a vzdělávací práce s dětmi ve věku 3-7 let, spolupráce s rodinami dětí za účelem zlepšení předškolní přípravy, spolupráce s pedagogy MŠ, včetně adaptačních aktivit v MŠ, sociální práce s jejich rodinami s cílem zlepšení předškolní přípravy.
Mzda 13 000 - 18 000 Kč, dohoda o provedení práce či dohoda o pracovní činnosti na dobu určitou do 31.7.2019, zkrácený úvazek 32 hodin týdně, nástup říjen 2016, pracoviště: Vítkov,
KO: Stanjurová Lucie Mgr., tel.: 728 343 747, e-mail: lucie.stanjurova@centruminkluze.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 13 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha