Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

OLDENT - M s.r.o.

Zubní instrumentáři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11391320713 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Pracoviště: Zubní ordinace, Štítného č.p. 634/1, Olomouc. Nástup do zaměstnání: optimálně od konce září, případně dle možností uchazeče.

Hrubá mzda: 18000 Kč (základ) + 8000 Kč (výkonnostní prémie) / měsíc.
Dovolená: 4 týdny + dodatková dovolená Vánoce - Nový rok.
Pracovní doba: 40 hodin týdně.

Požadavky: vzdělání střední zdravotnické, nebo vyšší zdravotnické; praxe v oboru: není vyžadována; pracovitost, empatie, smysl pro komunikaci s klienty, schopnost se učit lékařským procesům, smysl pro organizaci a pořádek.

Náplň práce: asistence lékaři, management ordinačního času, udržování chodu ordinace - zásob materiálu a čistoty na pracovišti, sterilizace nástrojů.

Jaké lékařské výkony máme v portfoliu? Specializujeme se jako jediní v Olomouci na práci s operačním mikroskopem: výplňová terapie, terapie zánětu kořenových systémů, parodontologie, estetické rekonstrukce, komplexní rekonstrukce zubů, dentoalveolární chirurgie a implantologie.
Počet ošetřených klientů denně je nízký, délka trvání výkonů je vyšší, než u ostatních zubních lékařů. Nemáme (až na výjimky) akutní pacienty a klienti si péči většinově hradí z vlastních prostředků.

Strukturované životopisy prosím posílejte POUZE na e-mail: info@oldent.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail