Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Componenta Moravia, s.r.o.

Odborní účetní mzdoví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11366550793 | aktuálnost: 4. 9. 2016

zprac. mezd, personální písemnosti, účetní práce/zastupitelnost účetní, evidence knih jízd, sestavení přiznání k dani silniční, stanovení záloh na daň silniční, seznamy zaměstnanců (pro objednání obědů), doobjednání a zrušení objednaných obědů, zahraniční cestovní příkazy. Znalost systému Helios velkou výhodou.
Profesní životopis zašlete prosím písemně e-mailem nebo poštou.

úkony s měsíční periodicitou, práce spojené s koncem roku, nacházení chyb a nesrovnalostí a navrhovat opatření k nápravě v oblasti mezd, efektivní využívání mzdového informačního systému a nových verzí, využívání generátoru sestav mzdového informačního systému při reportech a různých potvrzeních

odpovědnost za správnost výpočtu mezd dle podkladů, legislativní správnost, dodržení termínů a povinností - výplatního termínu a zákonných termínů a povinností v oblasti práce, daní, zaměstnanosti, pojištění


Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Componenta Moravia, s.r.o., Ing. Tamara Švejdová, tamara.svejdova@componentamoravia.cz, +420 518 324 002

Odpovědět na inzerát