Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Security specialist

referenční číslo: 3556 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Do you enjoy solving of technical problems?
Are you familiar with server operating systems and Active Directory?
Would you like to work in very prestigious company?

If so, it is you who we are looking for

SECURITY SPECIALIST

Náplň práce

  • Communication with customers and teams within multinational environment
  • Work with Microsoft File Security
  • Analysis of technical requirements
  • Administration of Active Directory
  • Solving technical issues and requirements

Požadujeme:

  • High school or University degree in IT
  • Min 3 years experience in a similar position
  • Advanced knowledge of server operating systems
  • Knowledge of MS Active Directory
  • Ability to solve technical problems

Nabízíme:

  • Attractive salary
  • Meal vouchers
  • Extra holidays
  • Contribution to holidays
  • Contribution to leisure time activities
  • Contribution to pension and life insurance
  • Courses and trainings

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha