Typ nabídky

Minimální mzda

Podpora tuzemského/zahraničního obchodu (P3894)

referenční číslo: FAFF28F1 | aktuálnost: 01.06.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Příprava cenových kalkulací, příprava cenových nabídek, přijímání a zpracování objednávek, administrativní podpora obchodního týmu, příprava a realizace stanovených obchodních případů, spolupráce s výrobním úsekem při realizaci zakázek, příprava podkladů pro cenové kalkulace, příprava a uzavírání obchodních smluv, péče o stávající klientelu

Požadujeme

M/Ž, minimálně SŠ vzdělání ideálně technického případně ekonomického zaměření, pokročilá znalost AJ, znalost NJ výhodou, znalost práce na PC (vysoká uživatelská úroveň, aktivní práce v prostředí Windows), vztah k technice, výhodou je zkušenost z výrobní firmy, ochota cestovat, řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

zajímavá práce ve stabilní české prosperující společnosti, výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity (dle pracovní pozice), možnost dalšího vzdělávání v jazykových kursech, v programu firemního vzdělávání, možnost dalšího profesního růstu, pružná pracovní doba (u THP pozic), 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
příspěvek na penzijní připojištění (ve výši 3 % z hrubé mzdy), bonusy ke mzdě a v případě zisku roční odměny

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Vysoké Mýto,

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup

Profese: administrativní pracovník, asistent/asistentka, obchodní asistent, obchodní referent, odborný asistent prodeje, pracovník back office, referent nákupu a prodeje, referent/referentka, technickoadministrativní pracovník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování