Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Domov u Třebůvky Loštice, příspěvková organizace

Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11577070766 | aktuálnost: 15. 10. 2016

Kumulovaná funkce na dobu určitou s možností prodloužení.

Bližší informace k VŘ na www.utrebuvky.cz . KDE JSOU UVEDENY VŠECHNY údaje a doklady potřebné k podání přihlášky na VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ Č. 2016/01 a Č. 2016/02.

Dvousměnný provoz v době od 6-19:00 hod.

KVALIFIKAČNÍ PŘEDPOKLADY- dosažené vzdělání: nutné absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu podle § 116 písm 1 a) zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů nebo vzd. podle zvláštního právního předpisu § 36 zákona č. 96/2004 Sb., způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru ošetřovatel, ve znění pozdějších předpisů.

Dobré komunikační schopnosti, motivovanost pro práci s cílovou skupinou, odolnost vůči stresu a flexibilita, ochota se soustavně vzdělávat a učit novým postupům, orientace v problematice předpisů ze sociální oblasti (zákon č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů; Vyhláška č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů). ŘP sk. "B" vítán, znalost práce na PC (Word, Excel).

Výkon sociálních činností na úseku přímé obslužné péče o osoby v pobytových zařízeních sociálních služeb spočívající v nácviku jednoduchých denních činností, pomoci při osobní hygieně a oblékání, manipulace s přístroji, pomůckami, prádlem, udržování čistoty a osobní hygieny, podpora soběstačnosti, posilování životní aktivizace, vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb .

Mechnické mytí, drátkování a leštění podlah, čištění osvětlovacích těles, mechanické klepání koberců, čištění, úklid a dezinfekce klozetů a koupelny, čištění oken (i zdvihových) včetně jednoduchých ventilací, zrcadel, přepážek nebo stěn s olejovýám nátěrem a dřevěným obložením, dlaždic, mytí dveří a zárubní, povrchu kuchyňských linek a vestavěných skříní apod.

PŘIHLÁŠKY DO VŘ nejpozději do 15.11.2016 do 12:00 hod.
Bližší informace p. Rabenseiferová RenataPožadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 13 215 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail