Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PROBAČNÍ A MEDIAČNÍ SLUŽBA

Odborní asistenti v administrativě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11389250733 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte nejpozději do 12.9.2016 na e-mail: kfantova@pms.justice.cz nebo na adresu střediska PMS v Kolíně (Politických vězňů 109, Kolín).
Výběrové řízení se bude konat dne 14.9.2016 od 13:00 hod. ve středisku PMS Kolín.
Požadujeme: ukončené SOŠ vzdělání v oblasti společensko-vědní, bezúhonnost, ŘP sk. B, způsobilost k právním úkonů, znalost práce na PC, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, ochotu vzdělávat se.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, pružnou pracovní dobu, odborné vzdělávání, stravenky, přátelské a podporující pracovní prostředí, zázemí stabilní organizace, po osvědčení osobní ohodnocení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 15 170 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail