Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer plánování a řízení zásob

referenční číslo: 12308 | aktuálnost: 27. 10. 2016

Pohybujete se už nějaký ten rok v oblasti plánování a řízení zásob čerstvých a trvanlivých potravin? Jste zběhlí v komunikaci s českými i zahraničními dodavateli? Máte analytické myšlení? Daří se Vám neustále zefektivňovat veškeré toky související s řízením zásobovacího procesu ve společnosti?

Pak hledáme právě Vás

Stabilní rostoucí retailová společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

MANAŽER PLÁNOVÁNÍ a ŘÍZENÍ ZÁSOB (od 50.000,- Kč)

Náplň práce

  • zefektivňování zásobovacího procesu
  • vedení 2-členného týmu podřízených
  • analýza a nastavení optimální výše zásob
  • komunikace s českými i zahraničními dodavateli (objednávky zboží)
  • řešení výprodejů potravin a minimalizace odpisů
  • návrhy na vylistování zboží
  • vyřizování reklamací dodavatelů
  • úzká spolupráce s dalšími nákupčími a manažerem logistiky

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • víceletou praxi na obdobné pozici (fresh food / super fresh food)
  • anglický jazyk – pokročilou znalost (komunikace se zahraničními partnery)
  • analytické myšlení
  • organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost
  • pokročilou znalost MS Excel
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • možnost vnést do celého procesu řízení zásob vlastní nápady a návrhy na zlepšení
  • samostatnou práci v příjemném moderním prostředí
  • roční odměny
  • pružnou pracovní dobu
  • stravenky
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • slevu na výrobky společnosti
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: (okraj Prahy, směrem Praha Opatov)

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Doprava, logistika, Potravinářství a chemie, Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha