Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Eissmann Automotive Česká republika s.r.o.

Obchodní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11338820724 | aktuálnost: 31. 8. 2016

místo výkonu práce Vysočany č.p. 56
348 02 Bor u Tachova
Profil:
Dobrá znalost Nj slovem i písmem
Znalost Aj na komunikativní úrovni
Zkušenosti s nákupním oddělením výhodou
Zkušenosti v automotive výhodou
Znalost SAP výhodou
Spolehlivost,Flexibilita,Zodpovědnost
Pracovní náplň:
Péče o sériové projekty
Jednání s dodavateli
Správa kontraktů a dat
Hledání úspor
Řešení logistických problémů
Řešení kvalitativních problémů
Nabízíme
Motivující pracovní prostředí s jasnou hierarchií, stejně tak jako flexibilní pracovní dobu a odměnu úměrnou výkonu. Čekají Vás náročné úkoly ve fascinujícím segmentu produktů.
Uchazeči se mohou hlásit na personálním oddělení, tel: 374 217 328 nebo 374 217 415
email: denisa.soulova@eissmann.com nebo martina.moravcova@eissmann.com
nástupní termín max. od 1.1.2017

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha