Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Fmea Coordinator

(referenční číslo: 8-30-213471/JD)

Znáte analytickou metodu FMEA? Baví Vás s ní pracovat? Máme pozici přímo pro Vás.
Budete mít na starost:

  • koordinaci aktivit spojených s analýzou možných vad a jejich dopadů na výrobní či podpůrné procesy
  • monitoring zavedení a účinnost nápravných opatření definovaných během FMEA meetingů * spolupráci na aktualizaci FMEA dokumentů na základě zákaznických a interních reklamací
  • pravidelnou aktualizaci RPN reportu a práce s daty z nich vyplývajících

Požadujeme:

Měl byste mít střední školu strojního zaměření, být kamarád s MS Office a znát metodu FMEA. Chybět Vám nesmí angličtina na pokročilé úrovni (B1-B2). Výhodou bude, když už jste pracoval ve výrobní společnosti a znáte výrobní / podpůrné procesy a SCIO aplikace.

Nabízíme:

Benefity:
Pokud se nám budete líbit, čeká na vás:

  • dovolená navíc
  • stravenky
  • závodní stravování
  • pružná pracovní doba
  • možnost využívání zvýhodněného telefonního tarifu
  • jazykové vzdělávání

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Ústecký kraj
Obor: Strojírenství
Typ nabídky: Zaměstnání