Typ nabídky

Minimální mzda

Technik SW

referenční číslo: FAA4EA84 | aktuálnost: 11.11.2016

Median

Jsme stabilní česká společnost působící v oblasti výzkumu trhu, veřejného mínění a vývoje software – MEDIAN, s.r.o. . Zabýváme se také vývojem nových technologií na pomezí SW a elektrotechniky. v současné době hledáme do týmu oddělení podpory uživatelů SW kolegu /kolegyni na pozici TECHNIK SW, a to na zkrácený pracovní úvazek.

Technik SW

Náplň práce

Náplň práce:

- komunikace s klienty,
- školení uživatelů,
- testování vyvíjeného SW,
- tvorba dokumentace (také v AJ),
- telefonická podpora uživatelů,
- servisní výjezdy po Praze.

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání,
- AJ komunikativně,
- dobrou znalost Windows a MS Office,
- ochotu se stále učit,
- spolehlivost.

Nabízíme

- částečný úvazek
- pružnou pracovní dobu,
- dlouhodobou perspektivu a zázemí stabilní společnosti (výhledově možnost uplatnění na plný úvazek po studiu),
- možnost osobního a odborného růstu v týmu odborníků,
- mladý a přátelský kolektiv,
- odpovídající finanční ohodnocení a další zaměstnanecké výhody (stravenky, podpora odborného a jazykového vzdělávání, sick days, firemní mobilní tarif)

Místo pracoviště: Praha 9, Dolní Počernice
Nástup: ihned

Své životopisy zasílejte na adresu MEDIAN, s.r.o., Národních hrdinů 73, 190 12 Praha 9, nebo e-mailem: personalni@median.cz, tel. 225 301 160.

Místo pracoviště: Dolní Počernice

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: operátor, support IS

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Studenty