Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista výroby - automotive

referenční číslo: 8945 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte zájem o uplatnění v automotive? Chcete spojit Vaši budoucí kariéru se silným hráčem na trhu? Pokud jste si odpověděli ANO, tak čtěte dále
Výrobní společnost z oblasti automobilového průmyslu hledá do svých řad kolegu na pozici:
SPECIALISTA VÝROBY - AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • aktivní podílení se na plynulém chodu výroby na svěřeném výrobním úseku
  • tvorba a následná kontrola pracovních postupů
  • neustále řešení problému vzniklých běžnou výrobou
  • celková zodpovědnost za svěřený úsek – práce se zaměstnanci (kontrola docházek, kvalita práce…)

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ strojírenského nebo automotive zaměření
  • 1 – 3 roky praxe na pozici spojené s výrobou (technolog, procesní specialista, team leader)
  • anglický jazyka na mírně pokročilé úrovni
  • technické znalosti na pokročilé úrovni
  • znalost práce na PC: SAP, MS Office
  • řp. sk. B
  • práci ve směnném provozu (ranní, odpolední, noční)

Nabízíme:

  • spolupráci se stabilním hráčem na trhu
  • mzdové ohodnocení přímo úměrné zkušenostem
  • možnost kariérního postupu
  • společnost přispívá na zdravotní a penzijní pojištění
  • zlepšení komunikace v AJ
  • práci s nejmodernějšími technologiemi
  • stravování na pracovišti
  • Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Mzda: 25 000 - 27 500 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha