Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

LINAPLAST s.r.o.

Specialisté v oblasti logistiky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11187840709 | aktuálnost: 15. 10. 2016

Životopisy zasílejte na adresu: kariera@linaplast.cz. Požadujeme: znalost AJ nebo NJ, ŘP sk. B.,
dobrá uživatelská znalost PC(Word,Excel,IS Helios výhodou), zkušenosti z oblasti nákupu, obchodu, schopnost jednat s lidmi, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, prezentační dovednosti, analytické myšlení, organizační schopnosti, time managment.
Popis základních pracovních činností: objednávání materiálů dle požadavků, sledování termínů a dodávek na čas, návrh a výběr optimálního druhu dopravy, objednání doprav, řízení skladu u skladových položek.
Nabízíme: zajímavou odbornou práci v prosperující české firmě,přátelský kolektiv a seriózní jednání,finanční ohodnocení odpovídající výsledkům a pracovnímu nasazení, firemní benefity (65,- Kč stravenky hrazené v plné výši, 25 dní dovolené, docházkový pololetní bonus 2.000,-Kč, prémie, 13.a 14.plat,nápoje na pracovišti,firemní akce atd.), zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě. Hlídané firemní parkoviště. Pracoviště: Sportovní 313, Kralice na Hané.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail