Typ nabídky

Minimální mzda

Makléř/ka pro ERA Fair

referenční číslo: F9E942C7 | aktuálnost: 04.08.2017

ERA Reality

ERA Reality je úspěšná mezinárodní realitní společnost působící ve 42 zemích světa ve více než 2400 kanceláří a pro ERA Reality v současné době pracuje více než 33.000 úspěšných realitních makléřů. Staňte se jím i Vy v současné době je ERA Reality nejrychleji se rozvíjející sítí v České republice i v Evropě

Náplň práce

Zajímá vás obchod? Chcete začít podnikat bez počátečních investic podle jasných pravidel? Pojďte s ERA Reality obchodovat s realitami jako profesionální realitní makléř Výše vašeho výdělku je závislá jen na vaší úspěšnosti Naučíme také vás, jak být úspěšným realitním makléřem. v celosvětové síti realitních kanceláří ERA Reality můžete růst bez omezení Hledáme pracovité, motivované a samostatně pracující obchodníky s nemovitostmi. s podporou našeho léty prověřeného know-how si můžete zajistit nadprůměrný příjem jako profesionální realitní makléř.
Náplň práce:
- zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí
- vedení obchodních jednání
- domlouvání a realizace prohlídek nemovitostí
- osobní a telefonický kontakt s klienty
- aktivní vyhledávání nemovitostí

Požadujeme

- touha být úspěšný
- schopnost samostatně pracovat
- aktivní přístup a důslednost
- nebát se překonávat překážky
- příjemné vystupování a komunikace s lidmi
- serióznost a zodpovědnost
- ochota se učit

Nabízíme

- možnost práce na HPP
- vysoce motivační odměňovací systém, provize až 80%, zajímavé provize z hypotéčního servisu
- zázemí mezinárodní společnosti
- špičkové zaškolení
- individální rozvržení pracovní doby
- možnost pracovat bez poplatků kanceláři
- podpora manažera kanceláře
- unikátní know-how
- program podpory pro začínající makléře
- kvalitní vzdělávací systém
- SIM karta s neomezeným paušálem
- možnost využít technologickou podporu a právní servis
- přátelskou atmosféru, týmovou spolupráci a férové jednání
- možnost sestavení vlastního týmu

Místo pracoviště: 17.listopadu 2262, Frýdek Místek,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Reality, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: obchodní asistent, obchodní referent, obchodní zástupce, obchodník, pojišťovací zprostředkovatel, prodejce, realitní makléř

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy