Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Subday s.r.o.

Pracovníci ostrahy, strážní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11037910719 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Místo výkonu práce: Krouzova - Praha Modřany
Kontakt: Martin Hrb tel.775 859 595;email martin.hrb@kd-real.cz
Lubomír Kafka tel.775 887 403 email:lubomír.kafka@kd-real.cz

!!!!! MOMENTÁLNĚ NA TOTO PRACOVIŠTĚ PŘIJÍMÁME POUZE INVALIDNÍ DŮCHODCE-OZP !!!!!

Náplň práce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Komunikace s návštěvníkem – poskytování potřebných informací
• Kontrola čistoty a vybavení střeženého objektu
• Obsluha brány vjezdu a výjezdu vozidel
• Jednoduchá administrativa
• Kontrola dodržování bezpečnostních směrnic v rámci střeženého prostoru
• Možnost dlouhodobé spolupráce
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Práce vhodná pro invalidní a starobní důchodce

Očekáváme:
- spolehlivé, odpovědné a slušné jednání
- chuť pracovat
- výpis z rejstříku trestů

Přesné umistění mista vykonu prace naleznete v odkazu URL adresa pro další informace

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 8 000 - 14 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Bezpečnost, ostraha

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha