Typ nabídky

Minimální mzda

Sanitáře

referenční číslo: F9803F54 | aktuálnost: 11.04.2017

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 2 - Úřad MČ Praha 2

Centrum sociálních služeb Praha 2 hledá do svého týmu

Sanitáře

Náplň práce

Centrum sociálních služeb Praha 2 přijme do svého kolektivu sanitáře. v náplni práce je doprovod klientů, manipulace s klienty (s omezenou pohyblivostí), odvoz na invalidním vozíku, pomoc při polohování.

Požadujeme

Požadujeme odbornou způsobilost k výkonu povolání sanitáře dle § 42, předpis č.96/2004, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, komunikační dovednosti, empatii, asertivní jednání, samostatnost.
Bližší informace na webových stránkách www.cssp2.cz v rubrice volná místa.

Nabízíme

Hlavní pracovní poměr, výše platu dle NV č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, platová třída 4, platový stupeň 12, osobní příplatek, měsíční příplatek za ztížené pracovní podmínky a práci v noci. Dovolená 5 týdnů, stravenky a další benefity.

Místo pracoviště: Praha 2

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: sanitář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní