Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Elektro Kutílek s.r.o.

Doplňovači zboží

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11513220710 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Hledáme kolegu na trvalý pracovní poměr. Náplň práce: příjem zboží, zaskladňování, vybalování zboží, vystavování na prodejnu, balení výrobků, likvidace odpadů, případně drobná údržba objektu. Manipulace také se středně těžkými břemeny (lednice, pračky, trouby, velké televize) - důležitý dobrý zdravotní stav. Požadujeme pečlivost, manuální zručnost a pracovitost.Řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme práci ve stabilní rodinné firmě s korektním jednáním, nestereotypní náplň práce, stravenky, služební telefon s hrazenými hovory i daty.Případně další firemní benefity. Životopisy prosím zasílejte na prace@kutilek.eu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 17 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail